Oto Kiralama Hizmetimizle Tanışın

Yeni nesil lüks ve pahalı araçları satın almak zordur. Servet değerindeki bu lüks araçları kullanmanın en pratik yolu kiralamaktır. Bu lüks araçlarla yaz aylarının şiddetli sıcaklarını ve kış aylarının dondurucu soğuğunu hiç bir zaman hissetmezsiniz. Türkiye sınırları içerisinde sınırsız gezinti keyfi sunan araç kiralama hizmetimiz, yıl boyu gerçekleşmektedir. İndirim kampanyaları ve uygun ödeme seçenekleri, kiralama hizmetinde istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getirecektir. İstediğiniz aracı istediğiniz süre zarfında kiralamak için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz istediğiniz adrese en kısa sürede araç gönderecektir.

Araç Kiralama Hizmetinde Dikkat Edilecek Hususlar

1- Öncelikle kullanma problemi yaşamayacağınız araçları tercih etmelisiniz.
2- Tabanı yüksek araçları kırsal alanlarda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
3- Aileniz için aile tipi araçları kiralayın.
4- Aracın segmenti kiralama fiyatını belirliyor. Bu nedenle kiralama işlemlerinde fiyatları dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.
5- Sözleşme tarihi itibariyle aracı kullanmaya başlayabilirsiniz.
6- Aracı söz verilen zamanda teslim etmelisiniz.
7- Kiraladığınız otomobili sözleşme kurallarına göre kullanmalısınız. Sözleşmeye aykırı araç kullanımı, sözleşmenin iptaline neden olmaktadır. 
8- Kasko sigortasının geçerlilik şartlarını da en iyi şekilde takip etmek gerekir. Firmamız, araba kiralama hizmetinde meydana gelen problemleri kısa sürede çözüme kavuşturuyor. 

Şirketimiz kiraladığınız aracı istediğiniz adrese gönderiyor. Ayrıca havaalanı kiralama hizmetiyle uçaktan iner inmez aracımızı kullanabilirsiniz. Aracı havaaalına getiren ekibimiz, isminizin yazdığı pankartla sizi çıkış bölümünde bekleyecektir. Sözleşme ve ücret konusu çözüme kavuşturulduktan sonra aracı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Araba Kiralama Kullanım Şartları 

Araçlarımızı sözleşmede adı geçen kişiler kullanabilir. Bir başkasına verilemez. Ayrıca bir başkasına kiralanamaz. Kanun dışı işlerde kullanılamaz. Aracın amaç dışı kullanımı tespit edilirse şirketimiz aracı geri almaktadır. Kaskolu araçlarımız sigorta güvencesindedir. Sözleşmede adı geçmeyen kişilere aracın teslim edilmesi durumunda sigorta geçersiz olur. Aracın sanayi bakımı, MTV ve zorunlu sigorta işlemleri firmamız tarafından ödeniyor. Ayrıca firmamız aracın fenni muayenesini de yaptırmaktadır. Aracı kiralayan kişi, köprü ücretleri, kiralama ücreti, trafik cezaları ve park ücretleri gibi masraflardan sorumludur.

Trafik kazaları, çalınma veya çekilme gibi durumlarda hemen müşteri hizmetlerimizi aramalısınız. Arıza ve kaza durumunda aracımızın takviye araç göndermektedir. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinize takviye araç göndermektedir. Araçlarımızda klima, ısıtma ve benzeri eklentiler bulunuyor. Konforlu ve lüks araçlarımız istediğiniz kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. Satın alma seçeneklerine nazaran kiralama seçenekleri çok daha avantajlıdır. Pahalı olan araçlar için sadece kira ücreti ödüyorsunuz. Kullanım kurallarına uyduğunuz zaman her hangi bir problem yaşanmamaktadır.

Profesyonel Oto Kiralama Hizmeti 

Şirketimiz sektörel anlamda yeni nesil araçları en uygun fiyata kiraya veriyor. Dünyaca ünlü araç markalarını filosunda bulunduran firmamız, kısa sürede kiralama işlemi gerçekleştiriyor. Güncel, etkili ve pratik oto kiralama seçenekleriyle tatiliniz çok daha mükemmel geçecektir. Araç iade şartları veya kiralama süresinin uzatılması gibi konularda bizimle irtibata geçmelisiniz.

Kiralama süresi dolmadan aracı iade etmeniz gerekirse firmamız bu konuda etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Arıza yapan veya kullanılmaz hale gelen aracın yerine yeni bir araç gönderiyoruz. Müşterimizin istediği aracı en kısa sürede adresinize gönderiyoruz. Kiralama süresi aracın teslim edilmesi ile birlikte başlamaktadır.