Malatya’da Araç Okayama’dan Kiralanır

Malatya’da Araç Okayama’dan Kiralanır

Malatya’da kiralık araca ihtiyacı olanların ilk tercihi her zaman Okayama rent a car Malatya firması olmaktadır. Son model araçlarla Malatya halkına ve Malatya’ya gelen misafirlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 Büromuza gelen vatandaşlarımızın isteklerine göre seçecekleri araçlar mevcuttur. Ekonomi sınıfı araçlardan tutun lüks model araçlara kadar geniş bir skalamız bulunuyor. Araçlarımızda dizel ve benzinli seçenekleri bulunuyor. Bu konuda özgürce seçme şansınız bulunuyor.

 Araç Nasıl Kiralanıyor?

 Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz büromuza geliyorlar. Öncelikle düşündükleri bir model ya da marka olup olmadığı soruluyor. Araç filomuzda bulunan marka ve modeller sayılıyor. Müşterin; dizel, benzinli, otomatik ya da düz vites isteği belirleniyor.

 Dizel ve benzinli araçların fiyat farkları anlatılıyor. Müşterimizin bir araç beğenmesinin ardından sözleşme formu dolduruluyor. Ödeme ve kimlik bilgileri kaydediliyor. Müşteri kaç günlük kiralayacaksa ona göre not düşülüyor. Aracın geri getirileceği saat belirleniyor. Müşteri kiraladığı araçla büromuzdan ayrılıyor.

 Kiralama Ücretleri Ne Kadar?

 Firmamız her zaman müşterilerine Malatya rent a car olarak en uygun fiyatları sunuyor. Benzinli araçlar dizel araçlara göre daha avantajlıdır. Herkesin bütçesine hitap edecek fiyatlarla araçlarımız hizmetinizdedir.

 Bakımları yapılmış, klimaları çalışan, iç temizliği yapılmış araçlarımız showroomda sizleri bekliyor. Kredi kartı ve bankamatik kartlarıyla ödeme kabul ediyoruz. Kiraladığınız sürede işinizi bitiremediyseniz problem etmenize gerek yoktur. Büromuzu arayıp bilgi vermeniz halinde istediğiniz tarihe kadar uzatma imkânınız bulunuyor.

 Okayama Araçlarının Özellikleri

 Firma olarak müşterilerimize her zaman konforlu ve rahat sürüş sağlayan araçları temin etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle oto kiralama Malatya olarak filomuzda son model araçlar bulunduruyoruz. Her sürücünün farklı bir sürüş tekniği olduğu ve hepsinin de aynı beceriye sahip olmadığı bilinciyle farklı yakıt ve şanzıman türleri bulunduruyoruz.

 Dizel araçlar yakıt ekonomisi sağladığı için çok kilometre yapacak olanların tercihi oluyorlar. Yeni nesil dizel araçlar performansta benzinli araçları aratmadığı için daha çok dizel araçlara yönelen müşterilerimiz bulunuyor. Ekonomik düşünen diğer müşterilerimiz de benzinli araçların verdiği performanstan vazgeçmiyorlar. Bu nedenle hafta sonları daha çok kiralama teklifleri geliyor.

 Yaz mevsiminde iç turizmin canlandığı insan nüfusunun arttığı Malatya’da hafta sonları müşteri taleplerine yetişemiyoruz. Bu nedenle hafta sonları araç kiralamayı düşünen sevgili Malatyalı müşterilerimizin daha önceden arayarak rezervasyon yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

 Düğün sezonun başlaması, bayram tatillerinin gelmesi, festivaller için turistlerin gelmesiyle kiralık araç ihtiyacı artıyor. Müşteri taleplerine yetişebilmek için daima filomuzu güncelliyor ve bakımlarını yaptırıyoruz.